Terapie proti pocení

Řekněte pocení sbohem

Ztrpčují vám život neustále mokré dlaně, nepříjemné kruhy v podpaží nebo věčně zpocené čelo? Odhoďte deodoranty. Máme pro vás řešení, díky kterému budou vaše problémy minulostí.

Nadměrné pocení

Jak to funguje?

Pulzní přístroj Electro Antiperspirant Elite eliminuje za pomocí elektrické energie o vhodné frekvenci pocení na kterékoliv části těla. Zbaví vás tak i nemilých následků pocení jako jsou studené nohy, ruce nebo zápach nohou.

Zhruba 8 sezení po 15 minutách vás dělí od života bez nadměrného pocení. Zní to lákavě, že ano? Ušetřete peníze za antiperspiranty i deodoranty a rozlučte se s nepříjemnými chvilkami. Iontoforéza blokuje nadměrně aktivní potní žlázy, a tak vás zbaví pocení až na několik měsíců.

Electro Antiperspirant Elite

Proč se objednat k nám?

Naše metoda je bezbolestná, levná a účinek dlouhotrvající. Oproti botoxu tak ušetříte spoustu bolestivých chvil, času i vaši peněženku. Metodu iontoforézy vyvinuli odborníci z boru dermatologie, je proto maximálně bezpečná. Léčba nadměrného pocení neboli hyperhidrózy je dostupná pro každého. Aplikace několika léčebných kúr v krátkém období a poté už jen občasná sezení zabrání návratu pocení. Tak neváhejte a objednejte.

Terapii proti pocení se vyhněte pokud:

  • jste těhotná
  • máte kardiostimulátor
  • máte kovový ortopedický implantát blízko léčené oblasti
Nadměrné pocení

Neváhejte - objednejte se ještě dnes na některou z našich poboček!