Detoxikace těla – hubnutí

Zbavte se toxinů i nadbytečných kil

Cítíte neustálou únavu? Býváte často nemocní? Trpíte alergiemi? Nebo máte pár kilo navíc? Možná je pravý čas na detoxikaci organismu.

Hubněte efektivně na správných místech. Pomocí akupunkturních bodů biorezonance nastartuje váš metabolismus. Po proceduře budete po jídle rychleji nasycení a zbavíte se i neustálých myšlenek na jídlo. Zhubnete bez náhlých změn nálad i záchvatů přejídání.

detoxikace těla, hubnutí

Jak to funguje?

Biorezonanční detoxikace staví na poznatcích z kvantové fyziky a biofyziky. Pomocí měření elektromagnetického záření zjistíme stav buněk a orgánů ve vašem těle. Následně vám z těla odstraníme nahromaděné toxiny v podobě těžkých kovů, chemických látek a podpoříme správnou funkci orgánů. Účinně a bezbolestně vrátíte svůj organismus do rovnováhy, čímž posílíte svou imunitu a dojde i k nastartování metabolismu. Pokud je právě zrychlení metabolismu váš cíl a chcete díky biorezonanci zhubnout, objednejte se alespoň na deset sezení během deseti týdnů. Pojistíte si tak účinnost metody. Délka terapie je 30 až 60 minut. Výsledný efekt podpoříte pomocí čipu, který si pro proceduře nasadíte na tělo.

Neváhejte - objednejte se ještě dnes na některou z našich poboček!